Internat promuje Szkołę

Internat promuje Szkołę

05.06.2018

10 maja 2018 r. gościliśmy mieszkańców internatu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Szczecinie. Młodzież przyjechała w towarzystwie wychowawczyń i kierownika ww. placówki mgr Katarzyny Żywuckiej.

Celem spotkania było pokazanie walorów naszej szkoły, a mianowicie: pracowni w których kształcimy przyszłych masażystów, kosmetyczki, terapeutów zajęciowych, techników elektroradiologii oraz techników dentystycznych. Jednocześnie przedstawiliśmy całą gamę innych także ciekawych zawodów, które można zdobyć w ZCKZiU. Po wycieczce został rozegrany mecz w piłkę siatkową, goście kontra uczniowie naszej szkoły. Wygraliśmy. Można było przewidzieć wynik, ponieważ o nasz rozwój fizyczny dba między innymi dr Hanna Żółtowska. Po zdrowej rywalizacji z entuzjazmem przystąpiliśmy do konsumpcji przygotowanych przez kolegów grillowanych kiełbasek.

Te wszystkie działania były okazją do żartów, swobodnych rozmów i wspólnych zdjęć.

Myślę, że zdaliśmy egzamin na miano d o b r y ch g o s p o d a rz y.

Głównym koordynatorem była mgr Renata Kalczyńska.

Zapraszamy do galerii »

Ostatnie aktualności

Wagary? Nie! »

Młodzież ucząca się w WZSP w Szczecinie otwiera drzwi swojej szkoły a następnie zaprasza na spacer przez lasek Arkoński na Polanę Czerwoną.

Teraz My - Filip Grzelak »

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

Wspólna akcja WZSP i fundacji "Mam marzenie" »

Fundacja Mam marzenie ruszyła ze swoja misją w Polsce w lutym 2004 roku, zajmując się spełnianiem życzeń ciężko, często nieuleczalnie chorych dzieci.

Wycieszka krajoznawcza do ogrodu dendrologicznego w Przelewicach »

W dniu 02.06. 2010 r. uczniowie z zawodów :Opiekun w Domu Pomocy Społecznej oraz Terapeuta Zajęciowy wraz z nauczycielami Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Szczecinie w ramach przedmiotu „Organizacja czasu wolnego” ...

Więcej aktualności

Targi edukacyjne w Radissonie »

4-go grudnia 2009 r. w hotelu Radisson odbyły się targi edukacyjne. Odwiedzali je tłumnie uczniowie gimnazjów i liceów, którzy planują swoją dalszą edukację...

Uroczystość wręczenia indeksów »

3-go listopada 2009 r. w Auli Pałacu Pod Globusem przy placu Orła Białego nr 2 odbyło się uroczyste wręczenie indeksów.

Koło Masażystów zaprasza - masaż Lomi Lomi »

Lomi Lomi to masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny...

Podziękowania z PSMedycznej »

5-go października rozpczęła się budowa nowego centrum walki z nowotworem piersi, jednocześnie nasza szkoła podziękowała twórcom i pracownikom Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii za długoletnią współpracę.

O zawodzie technika elektroradiologii »

W związku z obchodami 50-lecia kształcenia w zawodzie Technik elektroradiolog w naszej szkole, prezentujemy pierwszy z serii materiałów związanych z zawodem i jego historią w PSMedycznej.

Czapki w górę! »

28 sierpnia zapraszamy absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów.

Wyprawa do rezerwatu Świdwie 2009 »

Kolejny raz porywa nas przyroda - majowa przygoda w rezerwacie Świdwie.

Obchody 50-lecia kształcenia techników farmaceutycznych »

Uroczyste obchody miały miejsce w naszej szkole 5-go czerwca 2009 roku. Byli wspaniali goście, była prezentacja i wykład naukowy, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia...