Nasze zainteresowania

Witamy w dziale Pasje. W założeniu ma to być miejsce przeznaczone dla wszystkich związanych z naszą szkołą - uczniów, nauczycieli, absolwentów, którzy chcą podzielić się swoimi zainteresowaniami, dokonaniami, przybliżyć różne formy aktywności pozalekcyjnych. Niekoniecznie związanych z zawodami medycznymi. Jeśli chcecie się tu znaleźć piszcie na adres webmaster@psmedyczna.pl

Szkolne Koło Masażystów

Dotychczas młodzi adepci sztuki masażu, w ramach spotkań w bieżącym roku szkolnym poznali m.in.: masaż bańką chińską, zabiegi masażu łączone z technikami terapii manualnej, w planach są: masaż czekoladą, miodem, kamieniami i masaż medyczny a także elementy medycyny chinskiej takie jak: termoterapia moxa i świecowanie uszu. Przejdź na stronę koła »

Szkolne Koło Terapeuty

Słuchacze koła terapeutycznego uczestniczą w wielu imprezach szklolnych i charytatywnych na rzecz środowiska lokalnego. Ostatnio braliśmy udział w Karnawałowym Balu Seniora, w szczecińskim DPS przy ul. Romera. Na zajęciach poznajemy i wykonujemy prace, stosując różne techniki plastyczne min: wyroby z gliny i drewna, wytwory z masy papierowej i solnej, grafiki. Przejdź na stronę koła »

ZAPRASZAMY