Teraz My

Teraz my – Małgorzata Kuprowska

12.06.2018

Uczennica ZCKZiU na kierunku Technik Masażysta, dyplomowany Trener Personalny i Instruktor Fitness (międzynarodowe kwalifikacje EQ3 i EQ4). Uczestniczka warsztatów w Polsce i za granicą oraz Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA w Poznaniu. Odbyła praktyki jako Instruktor w Irlandii. Posiada uprawnienia do zajęć typu Fit Ball, Stretching, Pilates, Step Choreography. Poznajcie naszą koleżankę, Małgorzatę Kuprowską

Czytaj dalej »

Teraz my – Jakub Nicpoń

12.06.2018

Poznajcie naszego utalentowanego kolegę – lekkoatletę Jakuba Nicpoń

Czytaj dalej »

Teraz my - Joanna Świłpa

08.02.2018

Nasza śpiewająca Gwiazdka i super koleżanka. Absolwentka szkoły muzycznej. Koncert dyplomowy oczarował słuchaczy w tym nauczycieli i kolegów z klasy masażu.

Joanna śpiewająco masuje – masuje spiewająć.

Czytaj dalej »

Teraz my - Monika Pietrzak

25.01.2018

Pacjenci czekają na ręce, które czarują i uzdrawiają. Jeżeli czynią to ręce dyrygentki to sukces gwarantowany, podobnie jak koncert dyplomowy – NIEZAPOMNIANY!

Czekamy na powrót do Kraju i ZCKZiU w Szczecinie. Przed nami kolejny egzamin dyplomowy. Tym razem z masażu.

Zapraszamy do galerii »

Kalistenika

22.06.2015

Bartosz Rojek i Jacek Zagańczyk w "rzeźbach przestrzennych". Łącząc zdrowie z pięknem we wspólnej pasji sportu. Nie trzeba zazdrościć. Trzeba ćwiczyć! Zapraszają do działu "PASJE" ale przede wszystkim do treningów.

Czytaj cały artykuł »

Adam Kaczyński - Złoty Medalista - Zawodnik i nasz sprawozdawca sportowy

26.05.2015

Goalball - dyscyplina paraolimpijska dla niewidomych i słabo widzących.

W Szczecinie, osób uprawiających tę dyscyplinę jest niewiele, a mimo to w tym roku udało się naszej reprezentacji zdobyć Puchar Polski.

czytaj dalej »

Moja pasja - Sport Krzysztof Kalinowski

05.06.2013

Przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 7 lat. Zajmowałem się wtedy bieganiem, reprezentując szkołę podst. Nr. 37 z wieloma sukcesami indywidualnymi i drużynowymi. W późniejszych latach kontynuowałem treningi lekkoatletyczne w klubie MKL Szczecin osiągając wyniki pozwalające na wejście do kadry Polski. Z powodu kontuzji musiałem zrobić przerwę w uprawianiu sportu na parę lat. Ponownie zacząłem ćwiczyć dopiero od 16 roku życia.

Czytaj dalej »

Teraz My - Zofia Siwierska

21.02.2013

Kiedyś było to pływanie wyczynowe. Reprezentowałam Polskę między innymi na Mistrzostwach Świata w Nowej Zelandii. Dziś moją pasją jest Rower.

Czytaj dalej»

Teraz My - Alicja Emilianowicz

21.02.2013

Ile z dziewczyn fascynuje się i gra w piłkę nożną? Z pewnością niewiele… Czy są to wyjątki? Być może. Tak czy inaczej z jedną z takich dziewczyn macie właśnie do czynienia!

Czytaj dalej»

Gdyby ryby mogły mówić...

21.05.2012

Gdyby ryby mogły mówić, dowiedzielibyśmy się więcej o hobby Pana Romana i tajemnicach Jego wędkowania.

Czytaj dalej »

Teraz My - Ania Gołąb

25.01.2012

Wyżej, ciągle wyżej i dalej, ..grawitacja to metafizyka, .. żongluje, masuje, wspina się, walczy, strzela .. i pięknie się uśmiecha!
Nasza koleżanka.

Czytaj dalej »

Teraz My - Celina Puźniak

06.12.2011

Mam talent!
Tak może o sobie powiedzieć Celina Puźniak. Uczy się niezwykle interesującego zawodu medycznego "terapeuta zajęciowy". Artystyczne zdolności rozwija między innymi poprzez fotografię. Przygotowanie fachowe otrzymała dzięki kursom organizowanych dla osób niedosłyszących.

Wysportowana – żeglarka, Radosna – super kumpelka w szkole i w internacie. Uśmiechem obdarza wszystkich dla których jest on terapią – pacjentów. Swoją sztuką pokonała barierę niedosłuchu. Teraz innych wprowadza w świat mikro i makrokosmosu.

Zapraszamy do galerii »

Do "Złotej Księgi" w r. Sz. 2010/11 zostali wpisani najlepsi z najlepszych.

14.07.2011

Są dumą i chlubą Szkoły. Najwyższe wyniki w nauce świadczą o wielkiej pracowitości, ukochaniu wiedzy i pasji w wybranym zawodzie.

czytaj dalej »

Magda Szkolnicka - "Nie każcie mi chodzić, kiedy chcę biegać"

13.07.2011

Moją pasją jest lekkoatletyka. Od 13-tego roku życia trenowałam sprint i startowałam w wieloboju, czyli: Bieg na 100m przez płotki, bieg na 400m i 800m, rzut oszczepem, pchniecie kulą, skok w zwyż i w dal.

Magda Szkolnicka I b technik masażysta

Magda Gruca

29.06.2011

"Zwierzaki" – tak nazywa swoich przyjaciół. Poświęca im czas i serce. Kochając zwierzęta łatwiej zrozumieć ludzi. Przygotowuje się do zawodu masażysty. Już można marzyć o masujących "łapkach" !?

czytaj dalej »

Teraz My - Ela Adamusik

06.06.2011

Przemierza Świat z aparatem fotograficznym. Zachwytem nad pięknem detalu spowalnia bieg spraw codziennych. Zatrzymmuje w kadrze cuda natury: kształty, fakturę, kolory, światło. Już niedługo zajrzy do struktur anatomicznych – tym razem aparatem rentgenowskim!

Nasza koleżanka Ela Adamusik zgłębia wiedzę, którą zapoczątkował Wilhelm Konrad Rentgen.

Swoje prace fotograficzne zaprezentowała podczas Turnieju Wiedzy Radiologicznej z okazji 50-lecia kształcenia w zawodzie technik elektroradiolog.

Zapraszamy do galerii »

Filip Grzelak

11.10.2010

Ołówkiem od H do B, lewą ręką wyczarowuje obrazy inspirowane symfonią wrażliwej duszy. Dzisiaj swój talent zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną transponuje w kierunku zawodu: technik dentystyczny. Wybór szkoły to impuls intuicji.

czytaj dalej »

Krzysztof Strychoń

28.06.2010

Zawód „technik dentystyczny” to nieprzeciętna specjalność. Wymaga wyobraźni, precyzji, cierpliwości, pracowitości. Mogą jej sprostać równie NIEPRZECIĘTNI – Krzystof do nich należy. Tworzy nie tylko „wytwory” bardzo osobiste dla pacjenta. Swoją wrażliwością porusza nasze serca. Otacza nas poezją. Pisze wiersze, które wzbogacają codzienność.

czytaj dalej »

Michał Śliwak

15.06.2010

  • Autor większości zdjęć na naszej stronie internetowej.
  • Kolega, kumpel, przyjaciel.
  • Gentlemen.
  • Właściciel pomarańczowego roweru.
  • Słusznego wzrostu i miłej aparycji.
W najbliższym czasie w kolejnej odsłonie fotoreporter Michał Śliwak, aktualnie „szlifuje” masaż.

Łukasz Kopyś

15.06.2010

Łukasz Kopyś realizuje swoje niecodzienne pasje sztuki walk i taniec. Technika dentystyczna jest kolejną jego pasją. Jest również sztuką.

„Zakochani w tańcu”

No cóż… Ciężkie zadanie przede mną, bo jak mawiał Paulo Coelho „o tańcu nie da się pisać, taniec trzeba tańczyć”. Mimo wszystko podejmę to wyzwanie. czytaj dalej »